Олена Ковцун провела правове навчання
Олена Ковцун провела правове навчання

Поділитися новиною:

Олена Ковцун провела правове навчання

12 грудня в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Основними питаннями порядку денного правового навчання були:

1. Реалізація захисту прав людини ,в тому числі соціально незахищених верств населення, по даному питанню доповіла заступник начальника відділу Теофіпольського бюро правової допомоги Алла Казюк.

2. Щодо внесення в декларацію унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та інші зміни в електронному декларуванні з 1 січня 2020 року.

Інформаційні повідомлення:

2.1. Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу».

2.2. Проект наказу Нацагентства України з питань державної служби «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань підготовки посадових інструкцій державних службовців категорій «Б» та «В».

2.3. Зміни що вносяться до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджені постановою КМУ від 27.11.2019р. №962.  

2.4 Про виконання розпорядження голови адміністрації від 30.10.2019 №163/2019-р «Про проведення в районі Всеукраїнського тижня права», доповіла Галина Андрощук - начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації.

Підсумки правового навчання підвела Олена Володимирівна, наголосивши на дотриманні працівниками райдержадміністрації вимог чинного законодавства стосовно розглянутих питань.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5978 | Переглядів: 423Дата публікації: 15:24 12.12.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації