Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 грудня 2019 року, в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петра Вільшинського проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району.

2.Про стан забезпечення непрацюючого населення району засобами індивідуального захисту та організація діяльності постів РХС, та стан виконання заходів цивільного захисту в сільських  та селищних радах (ОТГ).

3. Про підсумки роботи та виконання рішень комісії з питань ТЕБ та НС РДА у 2019 році,  та  затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС РДА на 2020 рік. 

       1. Про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району.

Інформує: Комісарчук В.І

Заслухавши доповідь та обговоривши питання

Комісія вирішила:

З метою забезпечення належного утримання та використання захисних споруд цивільного захисту району:

1.Інформацію завідувача сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І., та начальника РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Притули С.В  «Про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району»  взяти до відома.

2.   Виконавчим комітетам, керівникам підприємств, установ, організацій - балансоутримувачам захисних споруд:

2.1. Організувати та  забезпечити   виконання  у   повному   обсязі   вимог наказу  Міністерства внутрішніх справ  України від 09.07.2018№ 579,  «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 року за № 879/32331 (копія наказу додається в електронному вигляді).

2.2.   Забезпечити  виконання  Плану приведення наявного фонду захисних споруд цивільного захисту Теофіпольського  району  в готовність до використання за призначенням на 2018-2020 роки, відповідно до  визначених термінів.

2.3.   Завершити встановлення табличок позначення укриттів та  покажчиків руху до них відповідно до  вимог наказу  Міністерства внутрішніх справ  України від 09.07.2018№ 579,  «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту»  (термін виконання - до 1.02.2020 року). 

2.4.  Забезпечити повторне доведення до населення місць та порядок укриття, шляхом розміщення інформаційних листівок в закладах освіти, лікарнях, ФАПах,  адміністративних установах, на під’їздах житлових будинків (термін виконання - до 1.02.2020 року). 

3. Сектору з питань цивільного захисту населення  райдержадміністрації:

3.1.   До 01.03.2020 завершити уточнення відомостей щодо форм власності та відомчого підпорядкування захисних споруд (звернути особливу увагу на захисні споруди, які включені до статутних фондів підприємств і приватизовані).

3.2. Забезпечити щороку, уточнення розрахунків укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту.

4.  Теофіпольському  районному сектору головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області:

4.1. Забезпечити формування та своєчасне щорічне уточнення електронної бази даних фонду захисних споруд цивільного захисту району та їх звірку з головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій  України у Хмельницькій  області.

4.2.   Спільно з сектором цивільного захисту населення райдержадміністрації,відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 26.01.2015  №48-р "Про надання дозволу на проведення перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту" провести перевірки стану готовності пунктів управління, захисних споруд цивільного захисту, наявності планів цивільного захисту на особливий період, планів реагування на надзвичайні ситуації, планів укриття населення населених пунктів району та робочого персоналу підприємств, установ та організацій.

5. Сектору з питань цивільного захисту населення    райдержадміністрації, Теофіпольському районному   сектору   головного    управління   Державної служби з надзвичайних ситуацій  України   у   Хмельницькій області:

5.1. До 01.03.2020 забезпечити планування та здійснення заходів щодо контролю за станом утримання захисних споруд, особливо у частині організації спільних з органами місцевого самоврядування комплексних перевірок споруд.

5.2.   Забезпечити своєчасне утворення та роботу комісії з питань подальшого використання захисних споруд у разі банкрутства (ліквідації) підприємства на балансі якого вона перебуває.

 6. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на начальника РС ГУ ДСНС Притулу С.В., та завідувача  сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І

2. Про стан забезпечення непрацюючого населення району засобами індивідуального захисту та організація діяльності постів РХС, та стан виконання заходів цивільного захисту в сільських  та селищних радах (ОТГ).

Інформує: Комісарчук В.І.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання

Комісія вирішила:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій, на базі яких створюються пости радіаційного і хімічного спостереження, вжити відповідних заходів щодо доукомплектування постів необхідними засобами індивідуального захист та замінити застарілі прилади радіаційного та хімічного контролю на прилади сучасного виробництва.

1.1. Керівникам установ на базі яких розгорнуті пости  радіаційної та хімічної розвідки, а саме:

- Теофіпольське ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області пост № 40;

- Теофіпольський районний військовий комісаріат пост № 41;

 питання забезпечення сучасними приладами радіаційної та хімічної розвідки вищевказаних постів підняти перед обласним керівництвом, копії листів та звернень надати в райдержадміністрацію до 20.01.2020 року  (через сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації).

 1.2. Забезпечити проходження навчання керівників постів радіаційного і хімічного спостереження та хіміків-дозиметристів на курсах навчально- методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (відповідно термінів «Плану комплектування на 2020 рік»).

Рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад, сільських селищних рад:

Вжити заходів щодо забезпечення фінансування заходів цивільного захисту, профільних програм у 2020 році та передбачити створення резервних фондів в розмірах, достатніх для ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій (не менше 200 тис.грн.).

До 1 грудня 2020  поточного року завершити проведення робіт з покращення стану захисних споруд цивільного захисту та підготовки їх до прийому населення відповідно плану на 2020 рік.

2.3. Продовжити роботу щодо   оновлення в консультаційних  пунктах    інформаційно-довідкових  куточків з питань цивільного  та забезпечення  навчальною, навчально-наочною, методичною  літературою, рекомендаціями, буклетами, пам’ятками  та іншим майном,  перелік  якого  визначений  в  наказі  МНС  України  від  07.06.2011 року 587 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах».

  2.4. Провести роботу щодо 100% забезпечення всіх населених пунктів приладами оповіщення.

  2.4. Запланувати та виділити відповідні кошти на приведення в належний протипожежний стан об’єктів освіти, охорони здоров’я, культури.

2.5. Забезпечити прийняття «Комплексних програм запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на території громад», і при формуванні та переглядах бюджетів  передбачити кошти на їх фінансування.

3. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на начальника РС ГУ ДСНС Притулу С.В., та завідувача  сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І

3.Про підсумки роботи та виконання рішень комісії з питань ТЕБ та НС РДА у 2020 році,  та затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС РДА на 2020 рік.

Інформує: Комісарчук В.І., Притула С.В.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання

Комісія вирішила:

 1. Інформацію завідувача сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І., та начальника РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Притули С.В «Про виконання рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підсумки роботи у 2019 році та про  план роботи комісії на 2020 рік»  взяти до відома.

 2. Затвердити план роботи  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теофіпольської райдержадміністрації на 2020 рік.

 3.Рішення комісії та план роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теофіпольської райдержадміністрації на 2020 рік довести  до членів комісії, керівників  підприємств, установ, організацій, сільських рад в частині, що їх стосується.

4. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на завідувача  сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5987 | Переглядів: 387Дата публікації: 15:14 20.12.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації