Відбулися загальні збори трудового колективу Теофіпольської райдержадміністрації
Відбулися загальні збори трудового колективу Теофіпольської райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулися загальні збори трудового колективу Теофіпольської райдержадміністрації

20 січня відбулися загальні збори трудового колективу райдержадміністрації та структурних підрозділів, де обговорено питання скорочення штатної чисельності працівників установи, зміни до структури органу та можливості щодо подальшого працевлаштування.

Уже декілька років триває реформа децентралізації. І зараз настає етап, коли структури районних державних адміністрацій повинні відповідати новим функціям і завданням.

Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників РДА та їх внесок у розвиток регіону, скорочення є непростим, болючим процесом. Сьогодні прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників райдержадміністрацій, є вимогою Кабінету Міністрів України.

Керівник апарату Олена Ковцун ознайомила присутніх із нормативними та розпорядчими документами, які регламентують цей процес та новою структурою органу, яка діятиме з 1 березня 2020 року. В зв’язку із тим, що в Кабміні передбачають, що місцеві державні адміністрації змінять статус з органів загальної компетенції на контрольно-наглядові, структуру та функції райдержадміністрацій буде оптимізовано. 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6031 | Переглядів: 181Дата публікації: 19:54 20.01.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих