Теофіпольчани та Ланівчани спільно відзначили День Соборності України
Теофіпольчани та Ланівчани спільно відзначили День Соборності України

Поділитися новиною:

Теофіпольчани та Ланівчани спільно відзначили День Соборності України

День Соборності України, який ми відзначаємо 22 січня, акцентує увагу на двох рівнозначних подіях української історії: проголошення у 1918 році незалежності Української Народної Республіки та об’єднання українських історичних земель рівно через рік - 1919 року у результаті проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР. Цей день втілює віковічні прагнення українців жити однією сім'єю на своїй землі, у своїй суверенній державі.

Вже стало доброю традицією зустрічатися 22 січня на межі сіл (міст через річку Жердь) - с.Лисогірка Теофіпольського району Хмельницької області та с.Осники Лановецького району Тернопільської області в День Соборності України. 

Делегацію від Теофіпольського району очолили керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, голова районної ради Андрій Петринюк. 

Святкове дійство розпочалося з обміну короваями двох районів на кордоні областей. Святі отці Лановеччини та Теофіпольщини відслужили поминальний молебень за розстріляним нацистами мешканцями села Осники в роки Другої світової війни. Присутні поклали квіти до памятника. 

Творчі колективи районних будинків культури представили концертні номери. Окрасою заходу стали козацькі забави  (показові виступи військових, виставка сучасної зброї, польова кухня, спортивні змагання).

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6032 | Переглядів: 828Дата публікації: 13:34 22.01.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації