«Пам’ятаємо про Крути»
                   «Пам’ятаємо про Крути»

Поділитися новиною:

«Пам’ятаємо про Крути»

29 січня в день відзначення в Україні дня пам'яті героїв Крут в центральній районній бібліотеці для дорослих відбувся історичний екскурс під назвою «Слава народжена у вогні». В заході взяла участь молодь нашого району. Для всіх бажаючих пройшов пізнавальний кінозал про далекі героїчні події на невеликій станції Крути 1918 року.

В читальному залі було організовано бесіду-огляд "Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного". Під час бесіди  увагу молоді  було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення  Збройних Сил України як запоруки незалежності України.

Бій під Крутами  -  подія, яка знаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення  права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6048 | Переглядів: 272Дата публікації: 15:46 29.01.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації