Неформальне професійне навчання – шлях до кар’єрного росту
Неформальне професійне навчання – шлях до кар’єрного росту

Поділитися новиною:

Неформальне професійне навчання – шлях до кар’єрного росту

Одним із активних напрямів роботи Хмельницької обласної служби зайнятості є професійне навчання безробітних за професіями і спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці. Та бувають випадки, коли пошукач роботи має професійні навички, але не має документа про відповідну освіту. У такому разі служба зайнятості пропонує скористатися послугою – неформальне професійне навчання.

«Неформальне професійне навчання – це коли людина має досвід роботи, професійні навики за певною професією, але немає документа державного зразка про присвоєння кваліфікації. Вона може його отримати шляхом підтвердження результатів неформального навчання», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Згідно законодавства України затверджено 6 робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального навчання: кухар, зварник, охоронник, електрозварник ручного зварювання, продавець непродовольчих товарів, слюсар-ремонтник. Але на даний час розроблено документацію для здійснення підтвердження кваліфікації лише за 1 професією «кухар». Отримати свідоцтво, або сертифікат про освіту можна:

- у державному  навчальному  закладі  «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»;

- у Рівненському   центрі   професійно-технічної   освіти   державної   служби зайнятості;

- у Вищому професійному училищі № 33 м.Києва.

Зазначимо, що неформальне професійне навчання працівників здійснюється за власні кошти, або кошти роботодавця.

Якщо ви маєте досвід роботи та бажаєте отримати документ державного зразка, підтвердивши кваліфікацію «кухаря», звертайтеся  за детальною інформацією до Хмельницького обласного центру зайнятості у відділ організації профнавчання за телефоном: (0382) 72-06-68.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                           тел: +38(0382) 65-74-18 

              +38(0382)76-46-42

      khm-ocz@kmocz.gov.ua

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6049 | Переглядів: 220Дата публікації: 09:14 30.01.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації