Безкоштовна "Гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"
Безкоштовна \"Гаряча лінія\" ГО \"Донбас СОС\"

Поділитися новиною:

Безкоштовна "Гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

0-800-309-110

Гаряча лінія Донбас СОС надає безкоштовно інформаційно-консультаційні послуги внутрішньо переміщеним особам і цивільному населенню, які вимушені залишатись на тимчасово окупованих територіях. Консультаційні послуги інформаційного та правового характеру, щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
 
Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування тощо.
 
Дзвінки приймаються з мобільних та стаціонарних телефонів по всій території України з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 19:00 год. за тел.: ☎️ 0 800 309 110.
 
Робота безкоштовної гарячої лінії забезпечується громадською організацією "Донбас СОС" за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6059 | Переглядів: 156Дата публікації: 16:16 04.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих