Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05 лютого 2020 року, в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петра Вільшинського проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, позашкільної освіти району у зв’язку з захворюваннями на  грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Поінформували: Вільшинський П.Г., Мельник М.О., Кравчук О.Ф., Остапчук   Л.Г., Шевчук П.Ф., Комісарчук В.І.

Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, у зв’язку із зростанням кількості дітей хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, з метою попередження подальшого поширення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі грип, локалізацію епідемічного процесу,  та з метою забезпечення  стабільної епідеміологічної ситуації у районі

Заслухавши доповіді та обговоривши питання

Комісія вирішила:

1. Тимчасово, починаючи  з  6 лютого 2020 року по 16 лютого 2020  включно  призупинити навчальний процес  у навчальних закладах району (крім ДНЗ «Теофіпольський ПАПЛ»). Для дітей дошкільного віку відвідування закладів не припинено.

2. Керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

2.1. Обмежити проведення спортивних, культурно – масових та інших видовищних заходів.

2.2. Організувати проведення дезінфекції столового посуду, а також вологого прибирання та дезінфекції приміщень в кінці робочого дня дезінфекційними засобами, що дозволені законодавством до застосування.

2.3. Відділу освіти проінформувати голову комісії  до 14.02.2020 року про стан рівня захворюваності, для прийняття подальшого рішення щодо продовження обмежувальних заходів.

3. Головним лікарям:

- КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» - Шкраба С.І;

- КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги»-  Кравчук О.Ф.,

щоденно проводити моніторинг поширення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції.

4.Контроль за виконанням  рішення покласти на начальника відділу освіти райдержадміністрації Мельник М.О., головного лікаря КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» Шкрабу С.І., головного лікаря КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Кравчук О.Ф.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6062 | Переглядів: 602Дата публікації: 14:54 05.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації