Підсумкова нарада працівників закладів культури району
Підсумкова нарада працівників закладів культури району

Поділитися новиною:

Підсумкова нарада працівників закладів культури району

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун взяла участь у підсумковій нараді працівників закладів культури району за 2019 рік.

Сьогодні в залі Теофіпольської дитячої музичної школи відбулась підсумкова нарада працівників закладів культури району за 2019 рік.  На порядок денний засідання виносились питання:

1. Звіт завідувача сектору культури про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності установ культури району за 2019 рік та перспективи  розвитку на 2020 рік.

2. Нагородження кращих працівників культури грамотами районної державної адміністрації  та районної ради, сектору культури райдержадміністрації.

Розпочинаючи засідання завідувач сектору культури райдержадміністрації Лідія Філик прозвітувала про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності установ культури району за 2019 рік та перспективи  розвитку на 2020 рік. Також, про проведену роботу у 2019 році поінформували керівники підвідомчих установ сектору культури райдержадміністрації.

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун спільно з заступником голови районної ради Романом Непотасом виконали почесну місію нагородження спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих із кращих працівників культури району. Також, було урочисто вручено грамоти, подяки, дипломи сектору культури райдержадміністрації.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6067 | Переглядів: 500Дата публікації: 15:42 06.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації