Відбулася підсумкова нарада
Відбулася підсумкова нарада

Поділитися новиною:

Відбулася підсумкова нарада

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського проведено нараду з підведення підсумків роботи з реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій району у 2019 році та визначення основних завдань на 2020 рік.

Розпочинаючи засідання Петро Вільшинський урочисто вручив почесну грамоту Хмельницької обласної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у справу реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру завідувачу сектору з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації Володимиру Комісарчуку.

Порядок денний наради:

1.«Про підсумки роботи органів управління районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, щодо реалізації на території району державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій протягом 2019 року, основні завдання з підготовки районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту на 2020 рік», поінформував завідувач сектору з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації Володимир Комісарчук.

2.«Про підсумки роботи районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій  області у 2019 році та завдання на 2020 рік», поінформував начальник Теофіпольського РС ГУ ДСНС України  у Хмельницькій області Сергій Притула.

За підсумками наради було вирішено:

 Голові райдержадміністрації, рекомендувати головам селищних, сільських,  об’єднаних територіальних громад:

1.1. протягом лютого-квітня поточного року організувати та здійснити заходи щодо підготовки районної ланки та служб цивільного захисту до проведення командно-штабних навчань під керівництвом ДСНС України.

Термін: до 1 травня 2020 року

1.2. забезпечити відпрацювання (уточнення) планів реагування на надзвичайні ситуації та плану евакуації у разі аварії на Хмельницькій АЕС, електронні копії яких надати до управління з питань цивільного захисту населення (umns@adm-km.gov.ua).

Термін: до 1 березня 2020 року

1.3. вжити заходів щодо покращення стану захисних споруд цивільного захисту та приведення їх в стан готовий до використання за призначенням, відповідно до плану.

Термін: до 01 грудня 2020 року

 1.4. вжити заходів щодо придбання та встановлення в кожному населеному пункті сигнально-гучномовних систем.

Термін: до 01 грудня 2020 року

1.5. забезпечити виконання Указу Президента України від 24.12.2019 року №948/2019 «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні».

Термін: постійно

 1.6. при перегляді та коригуванні бюджетів на 2020 рік передбачити кошти на фінансування заходів програм цивільного захисту та збільшення розміру резервного фонду до 1% від загального фонду бюджету.

Термін: до 1 квітня 2020 року

1.7. забезпечити виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.11.2019 року № 829/2019-р «Про навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області у 2020 році».

Термін: відповідно до Плану

1.8. визначити відповідними рішеннями місця масового відпочинку людей на водних об'єктах відповідно вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

Термін: до 1 квітня 2020 року

1.9. вжити невідкладних заходів щодо розроблення розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі містобудівної документації (схем планування територій районів, генеральних планах населених пунктів) та не допускати випадків затвердження її місцевими радами без розроблених розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

Термін: постійно

1.10. забезпечити підготовку проектів цільових програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та забезпечення пожежної безпеки, термін яких завершується в поточному році.

                                      Термін: до 1 грудня 2020 року

1.11. організувати роботу щодо ремонту несправних систем протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів, водонапірних веж та пожежних водоймищ).

  Термін: до 1 липня 2020 року

1.12. забезпечити проведення роботи з підприємствами, установами, організаціями та громадянами щодо правил паркування та влаштовування постійних  стоянок службового, приватного, вантажного і пасажирського транспорту на прибудинкових територіях для забезпечення можливості цілодобового проїзду спеціальних машин швидкої допомоги, пожежної та аварійно-рятувальної техніки, і в першу чергу до об’єктів з масовим перебуванням людей та багатоповерхових будинків.

Термін: постійно

Рекомендувати головам  селищних, сільських, об’єднаних територіальних громад:

2.1. передбачити створення в структурі об’єднаних територіальних громад підрозділів (окремих штатних посад) з питань цивільного захисту.

 Термін: до 1 квітня 2020 року

2.2. забезпечити придбання та встановлення пристроїв автоматичного дозвону.

Термін: до 1 грудня 2020 року

3. Начальникам районних  спеціалізованих служб цивільного захисту:

3.1. забезпечити підготовку служб до проведення командно-штабного навчання під керівництвом ДСНС України.

 Термін: до 1 травня 2020 року

3.2. відкоригувати документацію служб та відпрацювати календарні плани переведення служб з режиму функціонування мирного часу в режим функціонування особливого періоду.

Термін: до 1 травня 2020 року

3.3. переглянути діючі угоди з підприємствами, установами, організаціями на залучення матеріальних засобів, техніки та майна на предмет їх актуальності, при необхідності провести їх оновлення.

Термін: до 1 квітня 2020 року

4. Керівнику спеціалізованої комунально - технічної, інженерної  служби спільно з органами місцевого самоврядування та підприємствам питного водопостачання розробити Плани оперативних дій із забезпечення споживачів питною водою на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на системах централізованого водопостачання.

Термін: до 1 липня 2020 року

5. Керівнику спеціалізованої  служби охорони публічного порядку в межах повноважень забезпечити вжиття заходів щодо недопущення порушень правил зупинки і стоянки автомобілів, які створюють перешкоди для проїзду спеціальних машин швидкої допомоги, пожежної та аварійно-рятувальної техніки.

Термін: постійно

6. Сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації:

6.1. спільно з РС ГУ ДСНС в області розробити План підготовки органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми до проведення командно-штабних навчань під керівництвом ДСНС України, та забезпечити контроль за його виконанням.

Термін: до 15 травня 2020 року

6.3. організувати контроль за виконанням заходів Зведеного плану приведення фонду захисних споруд цивільного захисту Хмельницької області в готовність до використання за призначенням.

Термін: до 1 грудня 2020 року

6.4. спільно з керівниками районних спеціалізованих служб опрацювати питання щодо оптимізації складу служб.

Термін: до 1 липня 2020 року

6.5.  забезпечити уточнення плану евакуації населення при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій та території області.

Термін: до 1 квітня 2020 року

7. РС Головного управління ДСНС в області:

7.1. забезпечити постійну готовність пожежно-рятувальних підрозділів РС Головного управління до реагування на надзвичайні ситуації, події та гасіння пожеж.

7.2. продовжити проведення перевірок стану пожежної безпеки об‘єктів з масовим перебуванням людей та забезпечити дієвий контроль за усуненням виявлених порушень.

Термін: протягом року

  7.3. спільно з райдержадміністрацією, головами об’єднаних територіальних громад, селищних, сільських рад, забезпечити проведення навчань та практичних тренувань щодо евакуації з персоналом об’єктів з масовим перебуванням людей, а також широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок виникнення (виявлення) пожежі - (ІНФОРМАЦІЯ     щодо     планування командно-штабних навчань і штабних тренувань з органами управління та силами цивільного захисту

Теофіпольської районної ланки  територіальної підсистеми  ЄДСЦЗ Хмельницької області у 2020 році – додається);

Термін: 01 грудня 2020 року

8. Визначеним виконавцям забезпечити надання інформації про виконання заходів до райдержадміністрації, через сектор з питань цивільного захисту населення відповідно встановлених термінів.               

9. Контроль за виконанням рішення покласти на сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації (Комісарчук В.І).

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6075 | Переглядів: 386Дата публікації: 13:46 11.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації