Відбулося засідання організаційного комітету
Відбулося засідання організаційного комітету

Поділитися новиною:

Відбулося засідання організаційного комітету

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в Теофіпольському районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учасники засідання обговорили та узгодили окремі деталі проведення урочистих заходів в районі, які заплановані на 14 - 15 лютого. В рамках заходів 14 лютого біля пам’ятників воїнам-афганцям Г.Попружному та Ф.Франчуку  відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів, панахиду за загиблими учасниками бойових дій буде відслужено в храмі с. Кунча 15 лютого.

В загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури району до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заплановано провести тематичні заходи, уроки, виховні години та виставки.

Також, під час засідання обговорено організаційні моменти проведення заходів до Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6079 | Переглядів: 341Дата публікації: 13:40 12.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації