Засідання кущового круглого столу «Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні».
Засідання кущового круглого столу  «Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні».

Поділитися новиною:

Засідання кущового круглого столу «Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні».

Проведено засідання кущового круглого столу «Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні».

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун взяла участь у засіданні кущового круглого столу  «Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні». На дане засідання були також запрошені депутатки, представниці соціальних служб, громадські активістки Теофіпольського та Білогірського районів. Модераторка засідання кущового круглого столу голова правління Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» -Тетяна Баєва.

Захід проведено  в рамках проекту Національного  демократичного  інституту  «Сприяння політичній участі жінок та підвищення видимості жінок-політиків у Хмельницькій області». Проведення круглого столу - це платформа для формування порядку денного з забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя органів місцевого самоврядування.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6082 | Переглядів: 356Дата публікації: 15:29 13.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації