Проведено мітинг-реквієм з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану
Проведено мітинг-реквієм з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

Поділитися новиною:

Проведено мітинг-реквієм з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

14-15 лютого 2020 року в районі проведено урочисті заходи з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14 лютого 2020 року біля меморіалу воїнам-афганцям Г.Попружному та Ф.Франчуку проведено мітинг-реквієм «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…», за участю представників районної влади, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, установ, підприємств, громадськості району.

Усі присутні поклали квіти, вінки та схилили голови у скорботному мовчанні перед світлою пам’яттю сьогоднішніх захисників України, серед них – афганської сотні, що віддали життя за цілісність і єдність рідної землі, тих, хто не повернувся додому з далекої Афганської війни та воїнів, які загинули на теренах інших держав.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані та вшануємо всіх живих і низько вклоняємось батькам і родинам загиблих.

Подвиг учасників бойових дій – це взірець патріотизму для кожної людини. Ми дуже вдячні всім вам, хто продовжує брати активну участь у громадському житті району та патріотичному вихованні молодого покоління.

15 лютого 2020 року в храмі с. Кунча відслужено панахиду за загиблими учасниками бойових дій.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6087 | Переглядів: 167Дата публікації: 15:25 15.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих