Відбулась «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»
Відбулась «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Поділитися новиною:

Відбулась «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Сьогодні відбулась «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського.

До посадовця звернулись два жителі с. Червона Дубина з питань щодо можливості отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки для ведення ОСГ 2 га і 1,28 га; також, звернулися жителі с.Немиринці щодо ремонту дороги по напрямку с.Немиринці-с.Воронівці.

Петро Григорович,  уважно вислухавши запитувачів, надав вичерпні відповіді щодо правового аспекту механізму вирішення ситуацій, що склалися, та доручив відповідним службам та структурним підрозділам  райдержадміністрації посприяти  у вирішені зазначених питань.

Про результати розгляду звернень усі, хто телефонував на «Гарячу» лінію, будуть поінформовані у терміни, встановлені законодавством.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6098 | Переглядів: 281Дата публікації: 17:35 19.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації