Представлення голови районної державної адміністрації
Представлення голови районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Представлення голови районної державної адміністрації

Сьогодні, 24 лютого, в залі засідань районної ради відбулося представлення голови Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області Олени Володимирівни Ковцун, призначеної на посаду відповідно до розпорядження Президента України від 20 лютого 2020 року №128/2020-рп.

Серед присутніх в залі – сільські, селищні голови; депутати обласної та районної рад; керівники сільськогосподарських підприємств району; начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; працівники райдержадміністрації та районної ради.

Представив новопризначену очільницю Теофіпольщини, першу жінку в історії голів адміністрацій району, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Ткачук.

Він зазначив, що голова районної державної адміністрації в першу чергу має забезпечувати виконання Програми Президента України Володимира Зеленського, Програми діяльності Уряду, забезпечити виконання у Теофіпольському районі тих реформ, які впроваджуються в державі, а саме: реформи децентралізації, реформи в сфері освітньої та медичної галузі. Сергій Петрович наголосив, що для виконання всіх поставлених завдань потрібна збалансована спільна робота всіх органів влади, контролюючих та правоохоронних, в тому числі органів місцевого самоврядування.

«Надіємося, що такий баланс і належна співпраця буде забезпечена завдяки новому керівнику» - зазначив заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації та висловив переконання, що професійний досвід Олени Володимирівни дозволить її працювати в цих напрямках успішно та ефективно.

Народний депутат України Олена Копанчук привітала Олену Володимирівну з призначенням та закликала бути відкритими до людей, комунікувати з громадою задля забезпечення потреб громадян. Побажала наснаги у завершенні вже початого процесу децентралізації, фінансового укріплення регіону.

«Курс, який зараз взяла держава є важким і будь яка реформа є болючою, проте ми повинні все це пройти, щоб мати шанс піднятися з колін» - сказала Олена Євгенівна. Побажала наснаги, терпіння і вміння все це зберегти. 

Привітав нового керівника району голова районної ради Андрій Петринюк, побажав  успіхів у подальшій роботі, наголосивши на важливості співпраці нового голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування, заручившись підтримкою яких,  вдасться ефективно вирішувати першочергові проблеми району.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Олена Ковцун подякувала Президенту України та керівництву області за висловлену їй довіру: «Очолити Теофіпольський район – це велика честь, але й дуже велика відповідальність. Я розуміла це, коли йшла на посаду. Як і те розумію, що ми живемо в часи, коли в країні проходить багато реформ. Якщо зміни йдуть в країні, значить, вони мають бути і в регіонах. Але як нам до цих змін прийти – це залежить від нас самих. Плідна співпраця органів державної влади з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, представниками бізнесу, громадськими організаціями – саме це потрібно для того, щоб приймати найбільш ефективні рішення в районі. Тому я закликаю усіх до спільної конструктивної роботи!»

З біографічних даних:

Ковцун Олена Володимирівна народилась 5 червня 1971 року в с.Москалівка, Білогірського району, Хмельницької області. У 2006 році закінчила Тернопільський державний університет, спеціальність «Облік і аудит», кваліфікація «Магістр».

У 2017 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію «Магістр» за спеціальністю «Державне управління».

Свою трудову діяльність почала з лютого 1992 року по грудень 1993 року продавцем Теофіпольського заводу продовольчих товарів.

З липня 1998 року по липень 2006 року приватний підприємець.

З липня 2012 року по вересень 2012 року працювала завідувачем господарства відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області.

З вересня 2012 року по жовтень 2012 року – спеціаліст І категорії відділу з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області.

З жовтня 2012 року по квітень 2013 року обіймала посаду спеціаліста І категорії відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області.

З квітня 2013 року по червень 2015 року - начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області.

З 5 червня 2015 по 20 лютого 2020 року - керівник апарату Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6103 | Переглядів: 876Дата публікації: 16:43 24.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих