Відкриття клубу людей поважного віку «Скарбниця»
Відкриття клубу людей поважного віку «Скарбниця»

Поділитися новиною:

Відкриття клубу людей поважного віку «Скарбниця»

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун разом з головою районної ради Андрієм Петринюком привітали учасників клубу людей поважного віку «Скарбниця» Теофіпольського районного будинку культури, в актовій залі дитячої музичної школи з відкриттям.

Осінь життя. В поважному віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.

Поважний вік з погляду історичного та культурного - звичайне природне явище. Воно зумовлене біологічними, демографічними, економічними та політичними чинниками. Водночас уявлення про це явище подеколи більш позитивне, подеколи - менш, залежно від того, які концепції щодо ідеалу людського буття поділяє суспільство.

Організаторами цього заходи стали: голова районної ради організації ветеранів України Володимир Кобера та директор Теофіпольского районного будинку культури Таїсія Науменко.

«Здається, якось невірно називати нас літніми людьми, адже ми молоді душею. У нас такі натхненні, красиві обличчя, на яких світяться посмішки, а очі випромінюють доброту. А секрет цієї молодості простий – це безмежний оптимізм. І ось, створення таких клубів є дуже важливим попри вік, ми почуваємося ще потрібними, залишаємося надзвичайно креативними і прагнемо відкривати для себе щось нове. Тож, нехай відкриття такого клубу згуртує нас, дасть розраду, подарує чудові хвилини гарного настрою і спілкування!» - звернулася до присутніх ведуча.

Аматори народного мистецтва районного будинку культури подарували присутнім святкову концертну програму.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6111 | Переглядів: 336Дата публікації: 16:59 25.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації