Проведено робочу зустріч
Проведено робочу зустріч

Поділитися новиною:

Проведено робочу зустріч

Сьогодні представники Фонду "Зміцнення громад", на чолі з керівником Тетяною Василик, спільно з головою районної державної адміністрації Оленою Ковцун, головою районної ради Андрієм Петринюком, директором ТОВ «Святець» Василем Мастієм, сільським головою Катериною Базалійською провели робочу зустріч у дошкільному навчальному закладі с.Святець.

В межах міжнародного проєкту «Діти варті найкращого» даний дошкільний заклад потрапив в число об`єктів для капітального ремонту на поточний рік. Попередньо було зроблено деталізований аналіз стану будівлі, оцінено перспективи розширення та виконано інші вимоги відповідно до положень міжнародного конкурсу.

Проекти з капітального ремонту та реконструкції дитячих закладів Фонд “Зміцнення громад” у співпраці з нідерландськими партнерами реалізовує з 2012 року. За цей період успішно оновлено понад два десятки об`єктів.

Наразі в дитячому закладі навчається 48 дітей. Приміщення садочка потрібно розширити, щоб відкрити додаткову групу для найменших вихованців. Також, потрібно перекрити дах, провести внутрішні ремонтні роботи, для того, щоб діткам було затишно, радісно в оновленому та комфортному приміщенні.

Під час зустрічі було детально обговорено організаційні питання стосовно старту даного проекту. Юним вихованцям закладу передано іграшки, стільчики у вигляді благодійної допомоги від Міжконфесійного голландського фонду “De Ruyter”.

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6112 | Переглядів: 980Дата публікації: 17:02 25.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих