Олена Ковцун проінспектувала готовність Теофіпольської центральної районної лікарні до прийому хворих
Олена Ковцун проінспектувала готовність Теофіпольської центральної районної лікарні до прийому хворих

Поділитися новиною:

Олена Ковцун проінспектувала готовність Теофіпольської центральної районної лікарні до прийому хворих

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, спільно з керівником апарату райдержадміністрації Галиною Андрощук, відвідала та проінспектувала комунальне підприємство «Теофіпольська центральна районна лікарня» Теофіпольської районної ради. Проаналізовано алгоритм надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу COVID-19 в районі.

Головний лікар комунального підприємства «Теофіпольська центральна районна лікарня» Теофіпольської районної ради Сергій Шкраба продемонстрував приміщення інфекційного відділення на 10 ліжкомісць (5 дорослих та 5 дитячих). Лікує хворих відділення 1 лікар та 10 молодших медичних сестер. Ще 1 лікар-інфекціоніст працює в кабінеті інфекційних захворювань, де ведеться прийом хворих з інфекційними патологіями. В центральній районній лікарні є план дій на випадок особливо небезпечних хвороб.

Алгоритм надання медичної допомоги потенційному хворому на коронавірус COVID-19 розпочинається з кабінету сімейного лікаря. У разі виявлення підозри на захворювання хворий, за допомогою районного відділення МК Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, направляється в комунальне підприємство «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради. Там надається висококваліфікована медична допомога інфекційним хворим в ургентному порядку, а також забезпечується госпіталізація і ізоляція хворих з міста та області.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6116 | Переглядів: 2012Дата публікації: 16:33 26.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації