Проведено профілактичний рейд "Діти вулиці″", "Вокзал"
Проведено профілактичний рейд \"Діти вулиці″\", \"Вокзал\"

Поділитися новиною:

Проведено профілактичний рейд "Діти вулиці″", "Вокзал"

З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики правопорушень серед неповнолітніх, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, в районі проводяться профілактичні рейди “Діти вулиці” “Вокзал”.

Так, 26 лютого спеціалістами служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції та дільничим офіцером Теофіпольського ВП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області проведено профілактичний рейд на території Волицької сільської ради. Обстежено сім'ї які перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами складено акти обстеження  умов проживання дітей, з батьками  проведено роз'яснювально - профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов'язків, одну особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КпАП України.

Такі заходи будуть проводитись і надалі, оскільки мають на меті забезпечення прав дітей, запобігання дитячій безпритульності.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6119 | Переглядів: 315Дата публікації: 16:22 26.02.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих