Почала свою роботу тимчасова протиепідемічна комісія
Почала свою роботу тимчасова протиепідемічна комісія

Поділитися новиною:

Почала свою роботу тимчасова протиепідемічна комісія

На закритому засіданні в Теофіпольській районній державній адміністрації на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, засідання тимчасової протиепідемічної комісії щодо запобігання занесенню та поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV від 27.02.2020 року створили тимчасову протиепідемічну комісію. Вона займеться розробкою територіального плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню коронавірусу з виділенням фінансових ресурсів на здійснення заходів згідно із зазначеним планом. Про це повідомив перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський.

До комісії увійшли представники: районної ради; Новоставецької ОТГ; сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правооохоронними органами; головні лікарі комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунального некомерційного підприємства «Теофіпольська центральна районна лікарня»; ДСНС, Нацполіції, начальник управління фінансів районної державної адміністрації; завідувач Теофіпольського районного лабораторного відділення Хмельницького міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України та інші. Очолив перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський.

План засідання роботи комісії буде затверджено 3 березня 2020 року.

 

МОЗ України повідомляє, що станом на 1 березня 2020 року у світі зареєстровано 86986 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2979- летальні. Одужало вже 42 294 осіб.

На території Європи зареєстровано 1449 випадків захворювання COVID-19 у 27 країнах (Італія – 1 128, Німеччина – 57, Франція – 100, Іспанія – 43, Великобританія – 25, Хорватія – 6, Австрія – 10, Росія – 2, Фінляндія – 3, Швеція – 13, Ізраїль – 7, Швейцарія-18, Греція-4, Грузія – 3, Норвегія-7, Румунія- 3, Азербайджан- 3, Нідерланди – 6,Естонія, Північна Македонія, Бельгія, Ісландія, Литва, Сан-Маріно, Туркменістан, Білорусь – по одному випадку).

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

28 лютого по всій Україні у визначених медичних закладах почались навчання на випадок фіксації коронавірусу. Вже відбулись навчання у Києві в Олександрівській лікарні та в Луцьку. У них взяли участь медики, рятувальники, представники поліції та органів місцевої влади.

Медична система повністю готова на випадок фіксації коронавірусу. В Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах.

28 лютого до Центру громадського здоров’я МОЗ України надійшли 2 повідомлення про підозру на COVID-19 із Івано-Франківської та Кіровоградської областей. В обох випадках особи повернулися з Італії та мають прояви гострого респіраторного захворювання. Попередні результати дослідження матеріалу відібраного від захворілих осіб, проведені у вірусологічних лабораторіях обласних лабораторних центрів методом ПЛР, дали негативний результат на віруси грипу. Зразки для подальшого дослідження були надіслані до вірусологічної-референс лабораторії.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6130 | Переглядів: 409Дата публікації: 15:14 02.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації