Олена Ковцун проінспектувала роботу закладів освіти району
Олена Ковцун проінспектувала роботу закладів освіти району

Поділитися новиною:

Олена Ковцун проінспектувала роботу закладів освіти району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, реагуючи на звернення батьків щодо неналежного харчування дітей в дитячих садочках, спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Майєю Мельник проінспектувала роботу навчальних закладів загальної та дошкільної освіти району

В ході візиту Олена Володимирівна ознайомилася з роботою закладів: ДНЗ «Зірочка», ДНЗ «Бджілонька», ДНЗ «Білочка», Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Теофіпольський НВК «ЗОШ І ступеня- гімназія».

Під час зустрічей, Олена Володимирівна проінспектувала якість харчування та стан харчоблоків і їдалень. Також обговорено вартість харчування на одну дитину.

Під час зустрічей було з’ясовано, для того, щоб харчування дітей було повноцінним та якісним, потрібне додаткове фінансування з місцевих бюджетів. Наразі відділом освіти райдержадміністрації дане питання вивчено. З метою збільшення фінансування на харчування дітей, підготовлено рішення на розгляд сесії районної ради питання, щодо збільшення бюджетних коштів з розрахунку на дитину.

Очільниця району запропонувала створити батьківські комітети з метою інспектування процесу харчування дітей в навчальних закладах району. Крім того, в ході візиту вивчено та обговорено проблемні питання закладів освіти і шляхи їх вирішення. Зокрема: проведення ремонтних робіт у харчоблоках та їдальнях; закупівлі плит для готування їжі, стільців; заміни вікон та інші.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6140 | Переглядів: 1370Дата публікації: 18:43 03.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації