Проведено робочу зустріч
Проведено робочу зустріч

Поділитися новиною:

Проведено робочу зустріч

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела робочу зустріч за участі начальника Ізяславського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області Віталія Мартинюка, керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василя Сліпця, заступника керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ігора Барахтенка.

В ході зустрічі напрацьовано заходи з метою подальшого наповнення бюджетів усіх рівнів. Також, розглянуто питання щодо належного виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.12.2019 № 908/2019-р «Про уповноваження районних державних адміністрацій на вжиття заходів щодо приведення у відповідність до вимог чинного законодавства орендної плати у договорах оренди земельних ділянок водного фонду».

За підсумками проведення робочої зустрічі вирішено провести спільну робочу нараду, на яку запросити інженера з використання водних ресурсів РОВР  Бориса Зона та орендарів у яких закінчились договори оренди.                                            

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6144 | Переглядів: 614Дата публікації: 15:44 04.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації