Нарада з питань використання водних ресурсів
Нарада з питань використання водних ресурсів

Поділитися новиною:

Нарада з питань використання водних ресурсів

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун ініціювала проведення наради щодо питання використання водних ресурсів в Теофіпольському районі

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олени Ковцун проведено робочу нараду, за участі керівника апарату райдержадміністрації Галини Андрощук, заступника голови районної ради Романа Непотаса, голів сільських та селищних рад, орендарів водних об’єктів району.

Про стан використання водних об’єктів на території району присутніх ознайомив інженер з використання водних ресурсів Регіонального офісу Хмельницької області Борис Зон.

Борис Антонович зауважив, що орендарі району раніше заключали договори оренди з районною адміністрацією, що було дієвішим та механізм укладення договорів дозволяв це робити на місці. З 2015 року відбулися зміни у законодавстві щодо повноважень передачі в оренду водних об’єктів та гідротехнічних споруд. Виникла потреба розробляти технічні паспорти водних об’єктів, технічну характеристику гідроспоруд, дозвіл на спецводокористування, нормативну грошову оцінку землі  та подавати документи на Хмельницьку обласну державну адміністрацію. Озвучена інформація доведена до відома присутніх як алгоритм дій для укладення та поновлення діючих договорів оренди.

В ході жвавої дискусії та обміну досвідом озвучені проблеми, які виникали під час оформлення договорів оренди водних об’єктів. Зокрема, з отриманням витягів з державного реєстру речових прав на нерухоме майно на гідротехнічні споруди; тривалий процес виготовлення технічної документації; проведення зміни меж населених пунктів.

Надійшла пропозиція від запрошених (орендарів водних об’єктів) та голів сільських, селищних рад клопотати перед обласною державною адміністрацією щодо уповноваження районної адміністрації на укладення договорів оренди водних об’єктів.

Вирішено сприяти в налагодженні співпраці між сторонами у вирішенні обговорених проблем.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6150 | Переглядів: 224Дата публікації: 17:00 06.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації