Обговорено зміни до Конституції України у частині децентралізації
Обговорено зміни до Конституції України у частині децентралізації

Поділитися новиною:

Обговорено зміни до Конституції України у частині децентралізації

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації.

З вступним словом до членів громадської ради звернулася голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, яка зазначила, що налагодження сталої і дієвої комунікації з громадськістю – це одне з найважливіших завдань у реформуванні діяльності органів виконавчої влади. Тому, Олена Володимирівна закликала членів громадської ради проявляти максимальну активність у підняті проблемних питань розвитку району та розробляти пропозиції до пошуку шляхів їх вирішення.

В ході засідання обговорено зміни до Конституції України у частині децентралізації влади та владних повноважень, системи місцевого самоврядування, нової територіальної організації влади. По даному питанню поінформувала Галина Андрощук – керівник апарату райдержадмінісрації. Зокрема, зосереджено увагу присутніх щодо системи адміністративно-територіального устрою; системи та порядку формування органів місцевого самоврядування; ресурсної бази місцевого самоврядування та повноважень органів місцевого самоврядування відповідних рівнів; системи місцевих органів виконавчої влади; забезпечення законності та прав громадян.

За підсумками  засідання, учасникам громадської ради запропоновано узагальнити пропозиції по обговореному питанню та направити їх на адресу всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6151 | Переглядів: 480Дата публікації: 17:03 06.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації