Щотижнева нарада голови районної державної адміністрації
Щотижнева нарада голови районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада голови районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського та заступника голови районної ради Романа Непотаса, провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

Перед початком щотижневого засідання усім присутнім було роздано пам’ятки про самоізоляцію для мандрівників, які повернулися з країн, де зафіксовано випадки коронавірусу.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та про план роботи на поточний тиждень.

Основні питання, які розглядалися на апаратній нараді стосувалися: роботи закладів охорони здоров’я, закладів освіти; розрахунків населення за газ; надання  матеріальної допомоги на лікування, виплати субсидій; наповнення бюджету; ремонту доріг; щодо подання пропозицій до плану роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2020 року та інші.

Підводячи підсумки щотижневої наради, Олена Володимирівна висловила побажання щодо подальшої участі керівництва райдержадміністрації, районної ради у заходах, що проводяться в установах району, з метою спільної та налагодженої роботи. А також,  побажала усім плідного робочого тижня.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6152 | Переглядів: 361Дата публікації: 16:11 10.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації