Голова адміністрації Олена Ковцун зустрілася із представниками аграрної галузі та підприємств району
Голова адміністрації Олена Ковцун зустрілася із представниками аграрної галузі та підприємств району

Поділитися новиною:

Голова адміністрації Олена Ковцун зустрілася із представниками аграрної галузі та підприємств району

Сьогодні, 12 березня, Олена Ковцун провела робочу зустріч з аграріями району, на якій обговорено питання налагодження взаємодії влади та сільгосптоваровиробників Теофіпольщини, наповнення бюджетів усіх рівнів.

Олена Володимирівна відзначила, що метою зібрання є спільне і конструктивне обговорення шляхів вирішення важливих питань життєдіяльності району. Адже не секрет, що районний бюджет в основному наповнюють саме аграрії, окрім цього вони беруть активну участь у громадському житті району, підтримують соціальну сферу. Тому сільгосптоваровиробникам завжди приділяється особлива увага.

Метою зустрічі стала координація зусиль сільгосптоваровиробників, підприємств з районною владою, курс на подальший розвиток аграрного сектору та району в цілому. Першочергове завдання, яке потрібно вирішити на сьогодні - це створення відповідних умов для розвитку бізнесу на території району, адже це безпосередньо впливає на наповнення бюджету, розвиток соціальної сфери, сприятливого інвестиційного клімату.

В ході засідання акцентувалась увага присутніх що при роботі з пестицидами і отрутохімікатами необхідно дотримуватись правил охорони праці. Підтримувати постійну комунікацію із бджолярами з метою запобігання випадків масового отруєння бджіл.  Також, обговорено законодавство у сфері насінництва і розсадництва. Під час обговорення питання фінансування та оподаткування аграрного сектору, відзначено значну роль аграріїв району у формуванні бюджетів усіх рівнів, зокрема районного. Зосереджено увагу присутніх на наповненні бюджету за 2019 рік та перспективи бюджетних призначень на 2020 рік; створенні нових робочих місць; рівні заробітної плати в районі; на актуальному на сьогодні питанні поширення хвороби коронавірусу в світі та на території України; можливості скористатися послугами служби зайнятості, щодо навчання працівників відповідно до виданих ваучерів, оформлення на новостверене робоче місце і взяття на роботи тимчасового характеру.

В процесі подальшого діалогу учасники робочої зустрічі висловили свої думки та побажання з приводу подальшого розвитку аграрної галузі Теофіпольщини.

Завершуючи робочу зустріч Олена Ковцун подякувала усім за участь, співпрацю, вклад кожного у розвиток соціальної сфери району. Висловила сподівання, що розглянуті питання стануть у нагоді для кожного, допоможуть уникнути різних непорозумінь та закликала до виваженої активної позиції у розвитку району.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6164 | Переглядів: 486Дата публікації: 20:18 12.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації