Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»
Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Поділитися новиною:

Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Сьогодні відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю голови районної державної адміністрації Олени Ковцун.

До голови адміністрації звернулась жителька району та повідомила про стурбованість жителів місцевої громади навколо ситуації, що в період карантину представниками управління Держпродспоживслужби в Теофіпольському районі проводиться забір крові на лейкоз та туберкулінізація домашніх тварин. Заявниця висловила прохання  обмежити проведення даних заходів. Головою адміністрації доручено начальнику управління Держпродспоживслужби в Теофіпольському районі Павлу Шевчуку посприяти у вирішенні порушеного питання.

Ще одне звернення на "гарячу" телефонну лінію стосувалося проведення особистих та виїзних прийомів керівництвом  адміністрації. Очільниця району повідомила, що з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Теофіпольського району, тимчасово призупиняється – на період з 13 березня до 03 квітня 2020 року проведення особистих та виїзних особистих прийомів громадян керівництвом РДА.  Письмові звернення можна надсилати поштою за адресою: 30602, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19, Теофіпольська районна державна адміністрація.

Також, громадяни мають можливість надіслати звернення на електронну пошту: teof@rdatf.gov.ua або зателефонувавши за номером телефону: (03844) 2-00-90.

Всі питання порушені заявниками вирішено негайно.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6193 | Переглядів: 470Дата публікації: 11:39 18.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих