Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 березня 2020 року, в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про виконання заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

За результатами обговорення місцева комісія вирішила:

1.  Начальнику Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області (Дулєпов С.О.) спільно з РС ГУ ДСНС України в області (Кадай Д.О.), та Теофіпольським  районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (Шевчук П.Ф.) на виконання  статті 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2010 року №211 (зі змінами від 16.03.2020 року №215) щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на усій території  України:

1.1. З метою забезпечення контролю за забороною регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень та здійснення моніторингу серед учасників дорожнього руху, які здійснюють перевезення легковими автомобілями створити контрольно-пропускний пункт (далі КПП) на кордоні Теофіпольського та Лановецького району Тернопільської області з дислокацією с.Лисогірка.

1.2. В склад КПП включити по одному-два представника від установ вказаних в пункті 1.

1.3. Роботу КПП розпочати з отриманням вказівки обласної державної адміністрації.

1.4.  Відповідальним за організацію роботи КПП визначити начальника Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області (Дулєпов С.О.).

Термін - на період дії карантину.

 

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування призупинити надання послуг з пільгового перевезення в громадському транспорті пенсіонерів за віком, крім осіб які працюють в медичних закладах.

Термін - на період дії карантину.

3. Головним лікарям КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» (Шкраба С.І.), КНП «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги»  (Кравчук О.Ф.), органам місцевого самоврядування: в умовах дії обмежень функціонування транспорту, з метою надання своєчасної та в повному обсязі медичної допомоги населенню, для забезпечення своєчасного та безперебійного перевезення до робочих місць працівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, з використанням шкільних автобусів (у разі потреби) провести необхідні розрахунки потреби автотранспорту, і надати свої пропозиції  в райдержадміністрацію до 25.03.2020 року.

Термін - на період дії карантину.

4. Керівникам підприємств, установ, та організацій,  що забезпечують надання адміністративних послуг, органам місцевого самоврядування:

4.1. Вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб. Забезпечити надання послуги юридичним особам дистанційно.

Термін - на період дії карантину.

4.2. Визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з
метою надання адміністративних послуг, як невідкладних.

Термін - до 16 год. 20.03.2020 року.

4.3 Інформацію про перелік адміністративних послуг, надання яких
визначено як невідкладні, довести до населення з використанням офіційних
веб-сайтів та інтернет ресурсів.

Термін - 23.03.2020 року.

 5. Керівникам підприємств, установ, та організацій, органам місцевого самоврядування на виконання підпункту 19 пункту 1 рішення РНБО України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» уведеного в дію Указом Президента України №87/2020, вказівки ДСНС від 19.03.2020 № 02-4821/17 та з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів

НЕОБХІДНО:

- починаючи з 20 березня 2020 року забезпечити двічі на день (зранку з 09:00 год до 11:00 год та після обіду з 15:00 год. до 17:00 год.) наявними сигнально-гучномовними пристроями доведення до населення (з використанням автотранспорту-створення мобільного пункту оповіщення тих населених пунктів де відсутні технічні засоби оповіщення) та працівників повідомленням наступного змісту:    

«Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширення коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!» (аудіофайли повідомлень додаються).

Термін - на період дії карантину.

6. Інформацію про виконання заходів надати до райдержадміністрації у встановленні терміни через сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації  (Комісарчук В.І.) до 9.00 23.03.2020 року.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6204 | Переглядів: 228Дата публікації: 14:55 20.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих