ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Поділитися новиною:

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Теофіпольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Теофіпольському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області запроваджується  дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

       Прийом громадян буде здійснюватися за наступними номерами телефонів:  

  Тел.: (03844) 3-06-45,  (03844) 3-12-16, (03841) 2-00-01

Для звернень в електронному вигляді:

        e-mail: teof.km@fssu.gov.ua 

Також повідомляємо, що з 19 березня на період встановленого карантину тимчасово призупинено укладення тристоронніх договорів для проходження реабілітаційного лікування працюючими, а також медичної реабілітації і санаторно-курортного лікування потерпілими на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України. Крім того, буде проведена робота щодо перенесення термінів заїздів по санаторно-курортних путівках, виданих потерпілим.

Рішення прийнято з метою запобігання поширенню COVID-19 і недопущення ризику зараження застрахованих осіб і осіб з інвалідністю, а також забезпечення реалізації заходів із протидії пандемії.

 

 

Теофіпольське відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

в Хмельницькій області

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6205 | Переглядів: 339Дата публікації: 16:10 20.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації