Олена Ковцун перевірила стан готовності медицини району до випадків поширення COVID-19
Олена Ковцун перевірила стан готовності медицини району до випадків поширення COVID-19

Поділитися новиною:

Олена Ковцун перевірила стан готовності медицини району до випадків поширення COVID-19

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олена Ковцун проіспектувала готовність КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» та Теофіпольської підстанції екстренної медичної допомоги Шепетівської станції ЕМД КНП «Хмельницький центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької обласної ради до випадків поширення COVID-19 в районі

В ході візиту перевірено наявність необхідного обладнання для боротьби з захворюванням на гостру респіраторну хворобу, спричинену CОVID-19. Працівники Теофіпольської підстанції екстренної медичної допомоги розповіли про алгоритм дій у разі поширення пандемії. Медики продемонстрували медичні комплекти чергових лікарів та засоби захисту.

Олена Ковцун поспілкувалася з старшим фельдшером швидкої допомоги (медицини катастроф) Тетяною Галентюк та медичною сестрою приймального відділення Валентиною Францішкевич, які показали засоби захисту та дезінфектори, безконтактні термометри, що є в наявності. Станом на сьогодні медичні працівники забезпечені всіма засобами захисту та дезінфекції. Наразі ще потрібно придбати захисні костюми багаторазового використання.

 

Також, перевірено хід ремонтних робіт у інфекційному відділенні, в якому проводяться ремонтні роботи по комплектуванню ізольованих, боксованих палат, які будуть мати окремий вхід для хворих і для медичного персоналу. Будівельники повідомили, що роботи будуть виконані на протязі двох тижнів.

Після огляду всіх цих відділень, голова адміністрації Олена Ковцун поспілкувалася з головним лікарем КНП «Теофіпольська ЦРЛ» Сергієм Шкрабою, який повідомив, що медичний заклад та персонал  максимально готуються, щоб, у разі виникнення коронавірусної інфекції, надати якісну медичну допомогу хворим на  CОVID-19.

Районна лікарня переведена в суворий протиепідемічний режим. Наказом головного лікаря КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» Сергія Шкраби затверджено ряд заходів: запровадити карантинні заходи у відділеннях лікарні у частині відвідування стаціонарних хворих (крім важких та лежачих) з 13.03.2020 року; ввести масковий режим для медичних працівників і відвідувачів; припинити госпіталізацію планових хворих; обмежити проведення планових профілактичних оглядів в поліклінічному відділенні; обмежити плановий прийом вагітних в жіночій консультації, максимально вирішувати питання в телефонному режимі; припинити планові оперативні втручання.

Довідково: за допомогою усіх небайдужих жителів району, на спецрахунки лікарень продовжують надходити кошти, які будуть використані на потребу придбання запасу лікарських засобів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів та необхідного обладнання.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6216 | Переглядів: 2121Дата публікації: 17:25 24.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих