Проведено робочу нараду
Проведено робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено робочу нараду

Голова адміністрації Олена Ковцун провела робочу нараду з представниками медичної спеціалізованої служби цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Теофіпольського району.

Олена Володимирівна, вкотре, звернула увагу присутніх  на важливість дотримання тих заходів, які покликані зупинити поширення коронавірусу серед мешканців району. Обговорено дії представників відповідної служби у разі виявлення хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 на території району.  Акцентовано увагу присутніх на тісній співпраці з головами сільських, селищних рад в питаннях щоденного інформування та узагальнення інформації про громадян які повернулися  з-за кордону.

За підсумками робочої наради головою адміністрації було дано доручення активізувати спільну роботу Теофіпольського районного лабораторного відділення Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ  «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, органів  місцевого самоврядування та ФАПів на місцях з метою проведення роз’яснювальної роботи з жителями громад, які повертаються з-за кордону щодо дотримання карантинних вимог – самоізоляції на два тижні.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6225 | Переглядів: 341Дата публікації: 10:46 26.03.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації