Звернення голови Теофіпольської РДА Олени Ковцун
Звернення голови Теофіпольської РДА Олени Ковцун

Поділитися новиною:

Звернення голови Теофіпольської РДА Олени Ковцун

Шановні жителі Теофіпольщини!

Минуло більше, як два тижні, відколи в Україні оголошено карантин, який мав би попередити масове зараження населення вірусом нового типу COVID-19.

Наразі, усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах району. Тому я буду вдячна кожному з вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до лікаря та телефонний дзвінок на гарячу лінію. Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Ми маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.

Поруч з нами проживають сім’ї, які опинилися у важких життєвих обставинах, що мають неповнолітніх дітей. інваліди, одинокі пенсіонери, люди, які повернулися із-за кордону і проживають на самоізоляції.

На період карантину відмінено рух громадського транспорту і неодноразово постає проблема щодо забезпечення таких верств населення всім найбільш необхіднішим для проживання.

Закликаю громадськість району, підприємців, волонтерів відгукнутися на допомогу таким людям!

Завчасно дякую за допомогу!

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6246 | Переглядів: 1007Дата публікації: 14:41 01.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації