Звернення голови Теофіпольської РДА до мешканців Теофіпольщини
Звернення голови Теофіпольської РДА до мешканців Теофіпольщини

Поділитися новиною:

Звернення голови Теофіпольської РДА до мешканців Теофіпольщини

Шановна громадо району! Сьогодні наша країна опинилася перед загрозою потенційної втрати рідних і близьких нам людей від ураження коронавірусом. Ця інфекція не обирає чи то багатий, чи бідний, чи мешканець села, чи міста, чи по якихось інших ознаках. Ми цього не знаємо. Але ми чітко знаємо і розуміємо, що лише самоізоляція, дотримання правил гігієни і настанов медиків дають можливість стримати пандемію.

Дорогі земляки! Будьте відповідальними! Проведіть карантинний період вдома, читаючи гарну книжку чи переглядаючи фільми, на що у вас до цього бракувало часу. Телефоном чи по скайпу поспілкуйтеся з друзями чи рідними, яких давно не бачили і не чули. Подумайте над планами на майбутнє, приділіть увагу своїм дітям, наведіть лад у рідній хаті та навколо неї. Влада робить все належне у цих непростих умовах, щоб допомогти своїм громадянам пережити цей непростий час нашої історії.

В ці дні було вжито цілий комплекс заходів, відпрацьовано необхідні алгоритми дій. Проведено позачергову сесію районної ради, де передбачено виділення коштів для КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» та КНП «Теофіпольський ЦПМСД»  на поповнення резервів засобів індивідуального захисту, протиепідемічних костюмів, медикаментів, дезінфікуючих засобів.

Хочу, також, подякувати та виокремити, що до мене за цей час поступило багато звернень від активних та небайдужих жителів, підприємців, керівників підприємств, установ та організацій нашого району і селища з пропозиціями допомогти в боротьбі з пандемією коронавірусу. Для об’єднання наших зусиль пропоную створити волонтерський штаб, який буде розгорнуто в разі погіршення епідемічної ситуації. Апарат Теофіпольської РДА разом із вами буде координувати роботу цього штабу.

Що робитиме волонтерський штаб:

- координація розповсюдження масок, дезінфекторів;

- допомога в розміщенні медиків в квартирах та приватних оселях у близькості до лікарні;

- організація підвезення медпрацівників до лікарні і додому;

- доставка продуктів ізольованим людям, малозабезпеченим і людям з інвалідністю;

- допомога в організації правопорядку та дотриманні умов карантину.

Зголоситися волонтером можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlwVotSS61okHcWTmo9590Loirc9Kb4RN2fcale9FXVZVQhw/viewform

Додатково інформую вас, що при КНП «Теофіпольська ЦРЛ»,  КНП «Теофіпольський ЦПМСД» визначено рахунок для збору благодійних коштів, які будуть направлені на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів. Долучитись до збору коштів на боротьбу з коронавірусом можна, за реквізитами:

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ КОШТІВ:

Клієнт: КНП «Теофіпольська ЦРЛ»

ЄДРПОУ 02004491

АТ КБ «ПРИВАТ БАНК»

UA533154050000026009052329944

МФО 315405

Клієнт: КНП Теофіпольський ЦПМСД

код ЄДРПОУ 38611140

р р UA633154050000026009052316281 ХФ КБ Приватбанк МФО 315405

 

Призначення платежу: надання благодійної допомоги.

Контактна особа

Телефон

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6247 | Переглядів: 1507Дата публікації: 16:28 01.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації