Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»
Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Поділитися новиною:

Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Служба у справах дітей райдежадміністрації інформує.

В умовах карантину служба у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації працює в штатному режимі. Одним із важливих завдань служби у справах дітей  є  виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції та забезпечення захисту прав дітей. З цією метою проводяться цільові профілактичні рейди в ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах.

Так 08 квітня 2020 року  працівниками служби у справах дітей спільно з секретарем Олійницької ради  був здійснений виїзд в с. Олійники  та с. Колки, під час яких проведено обстеження 5 сімей. Під час рейду з батьками проведено профілактичні бесіди стосовно неналежного виховання дітей, створення відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей. Також проведено бесіди з дітьми щодо їх поведінки, зовнішнього вигляду, ведення здорового способу життя. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків по вихованню дітей.

Звичайно, проблема виховання та захисту підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності. Ми розуміємо що сьогодні ще є над чим працювати і надіємось на співпрацю, адже лише за підтримки усіх хто причетний до вирішення питань дітей.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6265 | Переглядів: 448Дата публікації: 16:27 08.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації