Профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал» в умовах карантину
Профілактичний рейд  «Діти вулиці» «Вокзал» в умовах карантину

Поділитися новиною:

Профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал» в умовах карантину

Служба у справах дітей райдежадміністрації інформує

З метою створення належних умов для  забезпечення реалізації права  кожної дитини на виховання в сім'ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, захисту прав дітей у таких сім'ях, запобігання їх безоглядності і безпритульності,  правопорушенням серед неповнолітніх обстеження умов проживання та утримання дітей – сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою громадян району,  сприяння створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, зважаючи на окремі випадки, які потребують невідкладного реагування в інтересах дитини в умовах запровадження карантину службою у справах дітей  районної державної адміністрації  спільно з   Теофіпольським  відділом поліції Красилівського  ВП ГУНП в Хмельницькій області 09.04.2020 р.проведено профілактичні рейди «Діти  вулиці»,  «Вокзал»  на території району.

За результатами складено акти обстеження  умов проживання дітей, з батьками  та дітьми проведено профілактичні бесіди, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків. Всім нагадали, що під час карантину заборонено перебування в громадських місцях без превентивних засобів та про необхідність забезпечення самоізоляції, як найкращого способу особистої безпеки.  Ініційовано одне притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 КупАП.

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6266 | Переглядів: 551Дата публікації: 14:48 09.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації