КНП "Теофіпольська ЦРЛ" надано благодійну допомогу
КНП \"Теофіпольська ЦРЛ\" надано благодійну допомогу

Поділитися новиною:

КНП "Теофіпольська ЦРЛ" надано благодійну допомогу

9 квітня голова адміністрації Олена Ковцун, спільно з представниками агропромбізнесу АСТАРТА-КИЇВ ТОВ "Волочиськ-агро" Олександром Кухарчуком, Іриною Герасімюк та Тетяною Михальчук вручили благодійну допомогу районній центральній лікарні.

Головному лікарю Сергію Шкрабі було передано засоби захисту для медичного персоналу лікарні: рукавички одноразові - 5 упаковок, шапочки одноразові - 7 упаковок, маски медичні - 1000 штук, дез.засіб"Укравіт"-25 л., дез.засіб"Ефір"-25 л., дез.мило "Dezzo" для рук-5 л., білизна(хлорка)-30 л.
Відрядно відзначити, що агропромхолдинг не стоїть осторонь проблеми забезпечення лікарень засобами захисту в боротьбі з пандемією. Олена Володимирівна висловила щирі слова подяки директору Володимиру Турчинцю та заступнику директора управління персоналом Людмилі Адамчук ТОВ «Волочиськ-агро», АСТАРТА-КИЇВ , які відкликнулися на її звернення щодо допомоги лікарні. В свою чергу, директор ВП АФ «Вікторія», ТОВ «Волочиськ-агро», АСТАРТА-КИЇВ Олександр Кухарчук, повідомив , що їхня компанія вже проплатила апарат штучної вентиляції легень, який вкрай необхідний для лікування хворих на коронавірус, і що зовсім скоро він буде доставлений до нашої ЦРЛ.
"З такими керівниками, як Володимир Турчинець та багато інших керівників соціально-відповідально бізнесу, які також долучилися до вирішення загальнодержавної проблеми - боротьби з коронавірусом, ми забезпечимо всіх медичних працівників засобами захисту, а лікарню медичним обладнанням та медикаментами. Адже, наше головне завдання сьогодні - це об'єднати всі зусилля влади та бізнесу задля безпеки та здоров'я наших людей", наголосила Олена Ковцун.
Станом на сьогодні, у Теофіпольському районі хворих на коронавірус немає.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6271 | Переглядів: 319Дата публікації: 16:10 10.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації