ЗВІТ про результати роботи відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
ЗВІТ

про результати роботи відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Поділитися новиною:

ЗВІТ про результати роботи відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

За перший квартал 2020 року відділом «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – відділ) зареєстровано 212 звернень громадян, які звернулися за отриманням безоплатної правової допомоги. З них 198 осіб отримали роз’яснення і консультації в порядку надання первинної правової допомоги та прийнято 14 письмових звернень про надання суб’єктам права безоплатної вторинної правової допомоги (далі – БВПД).

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийнято 14 рішень про надання/відмову в БВПД. На виконання вказаних рішень видано 11 наказів - штатним працівникам відділу для складення процесуальних документів та представництва інтересів клієнтів у суді. По 3 зверненнях у наданні БВПД було відмовлено.

Більшість звернень надійшло від жінок — 113, від чоловіків — 99.

Залежно від віку, до відділу звернулись особи:  до 18 років — 2, від 18 до 35 років — 28, від 35 до 60 років — 125; понад 60 років — 57.  

Так, за звітний період найбільше письмових звернень про надання БВПД, було зареєстровано від малозабезпечених осіб (середньомісячний дохід особи не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму) - 8,  інвалідів – 1, пенсіонерів – 1, учасника бойових дій – 1.

З початку 2020 року довіреностей на представництво інтересів клієнтів в суді не посвідчувалось.

Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Працівники відділу взяли участь у 4 виїзних прийомах громадян, які проходили на базі сільських рад Теофіпольського району та у 9 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

Відвідування одиноких осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями у звітному періоді не проводилося.

Протягом звітного періоду працівниками відділу проведено 11 правопросвітницьких заходів, що включає проведення 4 -  семінари/лекцій/бесід,  3 - круглих столи, 4 зустрічі з керівниками ОМС та ОВВ.

Протягом звітного періоду звернень про надання доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції не надходило.

Працівниками відділу підготовлено 6 публікації в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фотофіксацією про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської районної державної адміністрації в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

 

 

Заступник начальника відділу                                                                    М.М. Бегеш

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6274 | Переглядів: 185Дата публікації: 16:14 13.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації