З початку епідемії в області проведено 538 досліджень методом ПЛР
З початку епідемії в області проведено 538 досліджень методом ПЛР

Поділитися новиною:

З початку епідемії в області проведено 538 досліджень методом ПЛР

Сьогодні перший заступник голови адміністрації Роман Примуш провів черговий брифінг щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції на території області. Посадовець повідомив, що з початку епідемії проведено 538 досліджень методом ПЛР, з них 24 за минулу добу.

Сьогодні перший заступник голови адміністрації Роман Примуш провів черговий брифінг щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції на території області.

Посадовець повідомив, що з початку епідемії в області проведено 538 досліджень методом ПЛР, з них 24 за минулу добу.

Поряд з цим, розпочалася робота щодо відбору біологічного матеріалу та дослідження осіб, які мають захворювання на пневмонію, планується провести 168 таких досліджень.

Роман Борисович також розповів, що на днях область має отримати чергову партію допомоги (халати, захисні кустюми, засоби індивідуального захисту, респіратори, рукавиці тощо), яка буде розподілена між медзакладами області.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день в області 2 933 особи перебувають на самоізоляції, з них 126 надавалася допомога щодо доставки продуктів харчування силами волонтерів, а також районних штабів та органів місцевого самоврядування.

В районах та містах області продовжується здійснення дезінфікуючих заходів. Так, за минулу добу проведено 1338 обробок та продезінфіковано 77 км доріг. Складено 8 адмінпротоколів за порушення вимог карантину.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=73797

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6281 | Переглядів: 234Дата публікації: 17:33 13.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації