«В єдності наша сила»
«В єдності наша сила»

Поділитися новиною:

«В єдності наша сила»

Саме таке твердження прозвучало під час наради голови районної державної адміністрації Олени Ковцун з настоятелями церков району

Задля забезпечення безпеки громадян району під час карантину і належного проведення свята Воскресіння Христового цього року, головою райдержадміністрації Оленою Ковцун, було проведено нараду задля узгодження дій під час Великодніх свят.

Представник релігійної громади «Українська православна церква», благочинний Теофіпольського округу УПЦ отець Сергій Філик та благочинний Теофіпольського округу  ПЦУ, представник релігійної громади «Парафія «Покрови Пресвятої Богородиці» Православної церкви України, отець Василь Крисак запевнили голову райдержадміністрації про те, що богослужіння 18-19 квітня будуть проходити без прихожан з дотриманням усіх вимог карантину.

Завершуючи зустріч, Олена Володимирівна подякувала священнослужителям за відповідальне ставлення до дотримання умов карантину та зауважила, що найважливіше це здоров"я та життя громадян. Ми повинні об"єднати зусилля у боротьбі з пандемією.

Священнослужителі району, в свою чергу, подякували голові райдержадміністрації за туброту про громадян і запевнили про дотримання вимог карантину.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6284 | Переглядів: 1149Дата публікації: 12:06 14.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації