Проведено профілактичний рейд
Проведено профілактичний рейд

Поділитися новиною:

Проведено профілактичний рейд

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

З метою недопущення вчинення насильства над дітьми, які проживають у сім'ях які опинилися у складних життєвих обставинах, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, запобігання дитячої безоглядності і безпритульності, службою у справах дітей районної державної адміністрації 13 квітня 2020 року проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал».

Особливу увагу було приділено сім″ям, в яких батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов′язки щодо виховання дітей. В ході відпрацювання було обстежено умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, складено акти обстеження умов проживання дітей, одну дитину відібрано від матері та влаштовано у сімейні форми виховання. Ініційовано одне притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 КупАП.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6285 | Переглядів: 603Дата публікації: 14:11 14.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації