Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»
Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Поділитися новиною:

Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Сьогодні, за участю голови районної державної адміністрації Олени Ковцун, відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади».

До голови адміністрації звернулись двоє жителів району з питаннями закінчення терміну дії особистої банківської карти та проблемою спалювання сухої рослинності на прибудинковій території сусідів. Останнє питання Олена Володимирівна взяла на особистий контроль.

Про результати розгляду звернень усі, хто телефонував, будуть поінформовані у терміни, встановлені законодавством.

Нагадуємо, що з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Теофіпольського району, тимчасово призупиняється проведення особистих та виїзних особистих прийомів громадян керівництвом РДА.  Письмові звернення можна надсилати поштою за адресою: 30602, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19, Теофіпольська районна державна адміністрація. Також, громадяни мають можливість надіслати звернення на електронну пошту: teof@rdatf.gov.ua або зателефонувавши (03844) 2-00-90.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6295 | Переглядів: 374Дата публікації: 11:33 15.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації