Звернення голови РДА до мешканців Теофіпольського району з нагоди Великодніх свят
Звернення голови РДА до мешканців Теофіпольського району з нагоди Великодніх свят

Поділитися новиною:

Звернення голови РДА до мешканців Теофіпольського району з нагоди Великодніх свят

Дорогі жителі Теофіпольщини!

У цю неділю, 19 квітня, ми будемо відзначати велике свято – Світле Христове Воскресіння! Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю - будуть переможені! Ця істина набуває ще глибшого змісту у нинішні часи важких випробовувань. І для нас з вами вони особливі. У такі дні випробовувань дуже важливо - не втрачати віру, не опускати рук та підтримувати один одного. Наша єдність та взаємна підтримка необхідна усім, але найбільше - тим, хто сьогодні на передовій - військовим та медикам. Ми з вами ще раз підтведили, що ми справді одна велика родина. Сьогодні висловлюю щирі слова вдячності вам, дорогі земляки, усім благодійникам за розуміння та відповідальність, за таку важливу моральну і матеріальну підтримку тих, хто цього потребує.

Зараз Україна, як і увесь світ, переживає складні часи. На території нашої держави спостерігається динаміка щодо зростання випадків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Звертаюся до усіх представників релігійних конфесій району з проханням проводити богослужіння у день Воскресіння Хреста з обмеженою кількістю людей, без парафіян. Настоятелям Божих Храмів пропоную, за наявної можливості, здійснювати трансляцію служб у відеорежимі через Інтернет.

Наполегливо звертаюся до наших вірян суворо дотримуватися правил карантину. Залишайтесь на Великдень вдома, зведіть до мінімуму особисті контакти із людьми та дивіться трансляцію богослужінь по телебаченню або онлайн.    

Шановні жителі нашого Теофіпольського краю! Прошу вас з усією відповідальністю віднестися до власного здоров’я, здоров’я своїх рідних та оточуючих, аби нікого не наражати на небезпеку. Великдень-2020 та усі подальші наші дні – це не лише виклик для кожної сім’ї, для кожного вірного. Це усвідомлення і своєї персональної відповідальності, і соціальної. Головне - це наша самосвідомість  та самоізоляція. Лише так ми можемо зупинити наступ підступного вірусу.    

Прошу серйозно поставитись до усіх обмежень, зберігати спокій та витримку.
Сподіваюсь на розуміння ситуації, важливості та необхідності запроваджених заходів. Адже усе це для вашої безпеки та здоров'я.                      

Тож, нехай Світло Воскресіння Христового надає нам непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі,  які випали на нашу долю! Будьмо всі здорові! Бережімо себе, свої рідних та близьких! Ми обов'язково переможемо усі негаразди, бо з нами Правда і Віра! Нехай Воскресіння Господнє наповнює життя кожного з нас світлом і радістю, додає наснаги та енергії,  благословляє на добрі справи і благородні вчинки!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою,

голова Теофіпольської райдержадміністрації                           

Олена  КОВЦУН

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6299 | Переглядів: 1513Дата публікації: 15:16 17.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації