Робоча нарада голови адміністрації
Робоча нарада голови адміністрації

Поділитися новиною:

Робоча нарада голови адміністрації

Сьогодні, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела робочу нараду, за участю заступника голови Володимира Чавелюка, керівника апарату Галини Андрощук, Ільковецького сільського голови Олександра Лісового, стосовно законності обробітку земель фермером Михайлом Голубом

Реагуючи на звернення жителів с.Ільківці, Олена Володимирівна провела роз"яснювальну роботу з Михайлом Голубом, який 18 квітня проводив зачистку земель під оранку, винищуючи молоді самосіви дерев.

Землекористувач та сільський голова повідомили, що на ці площі є Витяги з Державного реєстру про право власності (на 11 ділянок для ведення особистого селянського господарства по 2 гектари, загальною площею 22 гектари). З них 3 гектари планують виділити під пасовище.

На сьогодні, гостро стоїть питання виділення та оформлення земель під пасовища сільськими радами району. Голова адміністрації акцентувала увагу присутніх на необхідності забезпечення пасовищем жителів Ільковецької громади, зокрема сільського голови Олександра Лісового, як голови села. 

Очільниця району наголосила на чіткому дотриманні законодавства щодо використання земель фермером Голубом: не допускати самовільного їх обробітку; надати документи сільському голові про оформлення оренди та встановити орендну плату не менше 10% від вартості землі.

По закінченню наради, Олена Володимирівна взяла на особистий контроль питання до їх вирішення.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6305 | Переглядів: 1456Дата публікації: 17:51 21.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації