Звернення голови районної державної адміністрації Олени Ковцун до жителів Теофіпольського району
Звернення голови районної державної адміністрації Олени Ковцун до жителів Теофіпольського району

Поділитися новиною:

Звернення голови районної державної адміністрації Олени Ковцун до жителів Теофіпольського району

Шановна громадо району! Шановні земляки!

Минає тиждень після свята Світлого Христового Воскресіння, під час якого у районі забезпечено публічну безпеку та порядок, не допущено виникнення конфліктів  на міжконфесійному грунті, правопорушень під час проведення богослужінь. Богослужіння відбулися або в закритому режимі – без участі вірян, або з мінімальною їх кількістю. Цьому передувала широка роз’яснювальна робота з боку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Священнослужителі всіх конфесій сприяли дотриманню додаткових карантинних обмежень. Дякуємо працівникам Нацполіції, що слідкували за охороною порядку та дотриманням карантинних обмежень біля кожного храму в районі. Дякуємо всім настоятелям храмів та вірянам, що дослухалися до закликів залишитися вдома і святкувати в родинному колі.

Цієї неділі ми мали б разом зі священнослужителями та рідними відвідати могили покійних та помолитися за їх душі на кладовищах під час проведення проводів. Проте, враховуючи карантинні обмеження та необхідності вжиття протиепідемічних заходів, з метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС від 22 квітня 2020 року №9 прийнято рішення: органам місцевого самоврядування закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого за умови здійснення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не більше ніж 1,5 метри; начальнику Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу ГУНП в Хмельницькій області (Сергій Дулепов) здійснити контроль закриття для відвідування кладовищ в поминальні дні шляхом рейдових груп.

Усі ми знаємо, що сьогодні наша країна опинилася перед загрозою потенційної втрати рідних і близьких нам людей від ураження коронавірусною інфекцією COVID-19. Ця інфекція не розрізняє: чи багатий чи бідний, чи мешканець села, чи міста, чи по інших ознаках. Ми цього не знаємо. Але ми чітко знаємо і розуміємо, шо лише самоізоляція, дотримання правил гігієни і настанов медиків дають можливість стримати пандемію.
Особлива увага у цей складний час приділяється покращенню матеріально-технічного забезпечення медичних закладів та захисту працівників, адже вони знаходяться в зоні ризику, контактуючи із великою кількістю пацієнтів. Президент України Володимир Зеленський, народний депутат України Олена Копанчук, а також голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет докладають максимум зусиль для забезпечення лікарень на території області усім необхідним у боротьбі з поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19. Нещодавно згідно обласного розподілу, КНП «Теофіпольська центральна районна лікарня» отримала чергову партію медичних засобів захисту.

Також, хочу відзначити важливі ініціативи Уряду щодо змін до Державного бюджету. Фонд боротьби з коронавірусом становитиме 66 мільярдів гривень. За ці кошти передбачено збільшити виплати лікарям, які протидіють коронавірусу. Також закупити необхідне медичне обладнання та засоби індивідуального захисту. Забезпечити виплати громадянам України, які через карантин, нажаль, втратили роботу. А ще – грошову допомогу сім’ям медичних працівників, які загинули через COVID-19.

Владою району здійснюється цілий комплекс заходів, відпрацьовано необхідні алгоритми дій медичних закладів району. Проведено роботу щодо поповнення їх резервів засобами індивідуального захисту, протиепідемічними костюмами, медикаментами, дезінфікуючими засобами. Для цього використовуються різні джерела фінансування, серед яких і надана благодійна допомога від установ, підприємств, окремих громадян району.

Користуючись нагодою хочу щиро подякувати всім, хто долучився до цієї надзвичайно важливої справи. Я переконана, що тільки спільними зусиллями всіх: влади на місцях, медичних працівників на роботі, жителів краю вдома – ми разом переможемо хворобу та збережемо найцінніше – ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ!

Сподіваюсь на розуміння ситуації, важливості та необхідності запроваджених заходів. Адже все це для вашої безпеки та здоров’я. Нехай укріпить всіх нас Господь, дасть нам сили, терпіння та мудрості. Будьмо усі здорові!

 

Бережімо себе та своїх рідних!

 

З повагою,

голова адміністрації                                                                 Олена Ковцун

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6315 | Переглядів: 452Дата публікації: 14:19 23.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації