Обговорено питання стану доріг району
Обговорено питання стану доріг району

Поділитися новиною:

Обговорено питання стану доріг району

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела робочу зустріч з інженером відділу технічного контролю якості та новітніх технологій служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Надією Походощук.

Попри карантинні заходи, на Хмельниччині триває будівництво та ремонт автошляхів. Значна увага приділяється дорогам загального користування місцевого значення. Але через район проходять дороги державного значення загальною протяжністю 59 км. І вони, також, потребують фінансового ресурсу для поточного ремонту. Одним із найпроблемніших відрізків дороги є: (Теофіполь-Красилів) Т-23-14; дорога державного значення (Ланівці-Теофіполь) Т-20-12; автомобільна дорога державного значення Кам’янець-Подільський – Білогір’я Р-48.

В ході наради було прийнято рішення включити до складу робочої групи представника від Хмельницької служби доріг та клопотати про виділення коштів з обласної служби доріг.

Голова адміністрації зауважила, що цьогоріч збільшено обсяг видатків на відновлення доріг загального користування місцевого значення, ремонт яких вже розпочато філією «Теофіпольський райавтодор». Також, спільно з начальником райавтодору Сергієм Семенюком та начальником відділу освіти райдержадміністрації Майєю Мельник вже напрацьовано першочергові маршрути, які сполучають населені пункти району та є дорогами по яких довозять дітей до навчальних закладів.

В свою чергу, Надія Походощук доповіла Олені Володимирівні про стан мостів та шляхопроводів на державних дорогах по філії «Теофіпольський райавтодор». Підсумовуючи робочу зустріч, Олена Ковцун подякувала за співпрацю та запропонувала не відтягувати час, а вже з наступного тижня робочою групою виїхати на проблемні участки, обстежити та подати пропозиції для служби доріг. І вже в цьому році, провести ремонти цих доріг державного значення.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6317 | Переглядів: 750Дата публікації: 16:25 23.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації