Допомога медичним установам триває
Допомога медичним установам триває

Поділитися новиною:

Допомога медичним установам триває

Сьогодні, голова адміністрації Олена Ковцун спільно з головою районної ради Андрієм Петринюком та заступником голови адміністрації Володимиром Чавелюком долучилися до передачі благодійної допомоги Теофіпольській підстанції екстренної медичної допомоги Шепетівської станції ЕМД КНП «Хмельницький центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької обласної ради від волонтерського штабу Хмельниччина «Слуга народу».

Засоби першої необхідності для медиків передали помічник народного депутата Олени Копанчук  - Сергій Ткач та координатор обласного штабу партії «Слуга народу» по 189 окрузі Юрій Маєвський. Зокрема: пірометр, антибактерицидна лампа, щитки для обличчя, респіратори, захисні окуляри, рукавички, дезінфікуючий засіб, захисні костюми, антисептик для швидкої дезінфекції шкіри рук, засоби особистої гігієни, мило.

Юрій Маєвський та Сергій Ткач в ході спілкування щиро подякували  трудовому колективу за ту важливу та потрібну працю для всього суспільства. Також вони наголосили, що надана допомога не є разовою акцією, вона лише поклала початок спільній роботі із реалізації комплексу заходів щодо протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на Теофіпольщині.  Зокрема вони наголосили, що народним депутатом України Оленою Копанчук проводиться  планомірна робота щодо організації закупівлі дороговартісного обладнання для лікарень по всьому округу. Це апарат ШВЛ експертного класу з функцією для новонароджених для пологового відділення Теофіпольської ЦРЛ (орієнтовна вартість 1.2 млн грн/шт), медичне обладнання для Базалійської АЗПСМ та Шибенської АЗПСМ.

Керівництво району подякувало гостям за швидке реагування на звернення влади району і за надані засоби для забезпечення роботи колективу Теофіпольської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Щиро дякуємо всім небайдужим за допомогу в боротьбі з коронавірусом! За злагоджену роботу влади, бізнесу та громади! За небайдужість та активну підтримку! Адже, тільки спільним зусиллями ми все подолаємо.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6318 | Переглядів: 1118Дата публікації: 17:06 23.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації