Напередодні 34-ї річниці Чорнобильської трагедії Олена Ковцун провела зустріч
Напередодні 34-ї річниці Чорнобильської трагедії Олена Ковцун провела зустріч

Поділитися новиною:

Напередодні 34-ї річниці Чорнобильської трагедії Олена Ковцун провела зустріч

Напередодні відзначення 34-ї річниці трагічної події у житті країни – аварії на Чорнобильській АЕС, голова райдержадміністрації Олена Ковцун провела зустріч із головою Теофіпольської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Вірою Пухніченко.

Цьогоріч, у зв’язку з загальнонаціональним карантином, районні заходи з метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав відмінено.

В ході зустрічі порушувались проблемні питання, що стосуються учасників ЧАЕС. А саме: пенсійного забезпечення, пільг, медичного обслуговування, забезпечення ліками тощо.

Голова райдержадміністрації Олена Ковцун висловила вдячність усім ліквідаторам за їх героїчний подвиг, а також запевнила, що їх проблеми влада ніколи не лишатиме без уваги, а всіляко підтримуватиме, дбатиме та допомагатиме у їх вирішенні.

Також, користуючись нагодою Олена Ковцун привітала Віру Пухніченко з Днем народження. Побажала міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, натхнення,  наснаги та нових здобутків!

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6325 | Переглядів: 285Дата публікації: 18:26 23.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації