Голова райдержадміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду
Голова райдержадміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду

Поділитися новиною:

Голова райдержадміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду

27 квітня, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду із окремими керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації установ, організацій району.

У ході наради було проаналізовано стан забезпечення дотримання карантинних заходів протягом минулого тижня, зокрема: проведення поминальних днів, роботи контрольно-пропускного пункту на кордоні Теофіпольського та Лановецького району Тернопільської області з дислокацією  с. Лисогірка (Теофіпольський р-н).

Начальник соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Лебідь поінформувала присутніх про рівень заробітної плати в районі, яка наразі складає 6,789 грн.

Головний спеціаліст-головний архітектор сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації Анатолій Шклярук доповів про стан із проведення ремонтних робіт на дорогах місцевого та державного значення в районі.

Окрім того присутні проаналізували стан наповнення районного бюджету. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Сапуга  повідомив, що районний бюджет не дофінансовується в повному обсязі. Однією із головних  причин є несплата ПДФО орендарями, які обробляють землі в Теофіпольському районі.  З метою подальшого вивчення та вирішення питання по сплаті податків оренди землі на місцях, вирішено провести зустрічі з головами сільських, селищних рад спільно з орендарями земель.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6329 | Переглядів: 323Дата публікації: 12:21 27.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації