Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє
Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Поділитися новиною:

Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Станом на 27 квітня на території Теофіпольського району не зафіксовано жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Районною державною адміністрацією вживаються усі можливі заходи для недопущення поширення на території району коронавірусної інфекці

У районі цілодобово працює оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації до складу якого входять представники медичної галузі району, цивільного захисту, правоохоронних органів, районної державної адміністрації. Оперативним штабом проводиться щоденний моніторинг та формується звіт про виконання заходів з попередження поширенню COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Визначено гарячу телефонну лінію штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (тел. 3-12-34, 2-01-00 – в робочий час, 067-379-12-64 - цілодобово), джерелом отримання офіційної інформації щодо випадків захворюваності та епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в районі від 07.04.2020 року №4 «Про санітарну обробку доріг району», станом на 27.04.202020 року, працівниками 36 Державної пожежно-рятувальної частини проведено санітарну обробку доріг району протяжністю  130  км.

З метою забезпечення контролю за забороною регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень та здійснення моніторингу серед учасників дорожнього руху, які здійснюють перевезення легковими автомобілями розгорнуто контрольно-пропускний пункт на кордоні Теофіпольського та Лановецького району Тернопільської області з дислокацією  с. Лисогірка (Теофіпольський р-н), автодорога Т-2012 «Ланівці-Теофіполь».

25, 26 квітня в поминальні дні, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, усі кладовища району були закриті. Рейдовими групами працівників Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу ГУНП в Хмельницькій здійснювався контроль по відвідуванню кладовищ громадянами району, порушень не зафіксовано.

Станом на 27 квітня в Теофіпольському районі загальна кількість осіб, що відносяться до групи ризику СOVID-19 становить 371.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6330 | Переглядів: 355Дата публікації: 10:29 27.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації