Питання сплати земельного податку орендарями обговорили на нараді голови райдержадміністрації Олени Ковцун
Питання сплати земельного податку орендарями обговорили на нараді голови райдержадміністрації  Олени Ковцун

Поділитися новиною:

Питання сплати земельного податку орендарями обговорили на нараді голови райдержадміністрації Олени Ковцун

Сьогодні голова райдержадміністрації Олена Ковцун провела робочу нараду з головами сільських селищних рад, орендарями земель на місцях.

В ході наради виступили: заступник голови райдержадміністрації Володимир Чавелюк, керівник апарату райдержадміністрації Галина Анрощук,  старший державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ізяславського управління ГУДФС у Хмельницькій області Олена Сурма, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Сапуга, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Лебідь.

Основні питання на яких акцентовано увагу це: надходження коштів до районного бюджету від орендної плати за землі; сплата податку від доходів фізичних осіб; середній рівень заробітної плати штатних працівників у галузі сільського господарства.

Також обговорено питання впорядкування документації по сільських пасовищах; оренди ставків в межах та поза межами населених пунктів.

Підводячи підсумки робочої наради голова райдержадміністрації Олена Ковцун наголосила на важливості подальшої злагодженої роботи, задля вирішення багатьох важливих питань життєдіяльності Теофіпольського району.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6333 | Переглядів: 285Дата публікації: 15:47 28.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації